Nekonečný příběh >>> 10. část

17. června 2016 v 0:05 |  Příběhy
''Jednoduchá rovnice - ty a já, já pak ty
a cena, kterou jeden z nás dvou bude muset zaplatit.
A jsi to ty - víš to, oba to víme,
až odjedu, tak budeš litovat, že spolu teďka spíme....''Do uší mi doslova řve oblíbená písnička jejíž slova jsou tak extrémně výstižná... Nálada je pod psa a vzpomínky se mi doslova zarývaj do srdce. Jsou to už tři roky co tu nejsi a já na tebe myslím stejně jako bys tu byl dál. Už tenkrát jsem věděla, že to jsi TY ten kdo bude mít moje srdce navždy. Vše se odehrálo od té doby co jsi se mi opět vrátil do života. Bylo to na konci léta.. napsal si mi sms jestli nechci jet do akváče..

Vůbec jsem nevěděla kdo to vlastně píše, jen číslo mi bylo povědomé. Nezapomenu na ten pocit když si večer přijel. Když si vedle mě seděl a já si byla tak jistá že tě nakopu do prdele.. Všechno jsem ti vlepila a bylo mi tak moc dobře až se to nedá ani popsat. Až do tý chvíle než si mě políbil.. po těch letech moje srdce zase začlo hřát. Byla doba kdy bych za tu chvíli zabíjela, ale teď to najednou bylo jiný.. ano, cítila jsem že tě miluju pořád a že tam uvnitř pořád jsi.. Řekl jsi mi '' bojim se že se do mě zase zamiluješ'' .. hrozně jsem se ti vysmála ale ani nevíš jak malá dušička ve mě byla.. Nevysmála jsem se ti protože bych neměla problém se do tebe zamilovat, ale protože sis myslel že bych vůbec někdy mohla přestat. Loučil ses semnou a já ti řekla sbohem... ty ses jen otočil a zeptal se mě jestli to tak opravdu chci..jen jsem zakroutila hlavou že ne a tys mě naposledy políbil... Pak si navždycky zmizel z mého života.

Srovnala jsem se s tim, užívala si současný vztah.. Přestěhovala jsem se na zimu s přítelem do bytu, v lednu sme slavily roční výročí. Vlastně se mi na tebe podařilo i zapomenout. Ale osud má smozdřejmě velký smysl pro humor a před třemi měsíci , jeden deštivý den se náš hlouček z baráku vyvalil na balkon kouřit a v tu chvíli si projel okolo.. Vím že si to byl ty, poznala bych tě na dálku.. Asi tak měsíc mi to vrtalo hlavou, možná by ses divil a byl stejně zaskočenej jako já kdybys věděl kdo na tom balkoně v tu chvíli stojí. Napsala jsem ti zprávu na facebooku..Neodepsal si. A před týdnem se mi o tobě začalo znovu zdát... věci které sme spolu prožívaly..

Vzbudím se a teče ze mě pot.. ten sen byl tak moc reálnej. Procházeli sme se spolu po tom místě kde sme spolu trávili veškerý čas. Ten návrat do reality byl fakt šílenej. Možná že bych to hned vyměnila, možná že ne.. Stojim u okna a koukám jak venku svítí sluníčko, zapálim si brko a snažim se na nic nemyslet. Ta blbá tráva sice zažene španou náladu, jenom škoda že nezažene i špatný vzpomínky.
Pak začne ten samej stereotyp jako každý den...náházet nádobí do myčky, vyprat, vyluxovat,vytřít, pověsit prádlo, řvát na psa a zalíst si ven na cigáro. Já vim, záživnej život =). Zavřu oči , nasadim sluchátka a ponořim se do tónů metalu, z pusy mi začnou vycházet slova textu písničky.. Chce se mi tak moc vykřičet jí do světa až to nechutně bolí.. Od té doby co žiju tady, muj život je velká katastrofa. Kde sou ty doby kdy mi bylo 16 a řešila jsem kraviny. Teď už jsem dospělá a chtěla bych být zase dítě, vrátit všechno zpátky a spoustu toho udělat jinak, líp a něco neudělat zase vůbec. Z holky co se pořád smála a měla všechno doslova u piči je troska. Když se vidím v zrcadle a vzpomenu si na to jaká jsem byla, je mi fakt do breku. Ten odpornej život co jsem měla po tom osudnym dnu kdy sme se rozešli nezapomenu do konce života. Následky po všem ponesu už do konce života. Náš rozchod byl poslední hřebík do mé rakve.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Čteš pravidelně "Nekonečný příběh" ?

Ano, je zajímavý :)
Jen někdy :/
Ne, nelíbí se mi :(

Komentáře

1 Fredy Fredy | Web | 17. června 2016 v 10:01 | Reagovat

to je text od jayk3m. znám jeho písničky... :-)

2 Debris Debris | Web | 18. června 2016 v 0:31 | Reagovat

[1]: ano je to od nej :) tu pisnicku miluju :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama