Hvězda už nespadne

18. srpna 2014 v 16:17 |  PříběhyDívám se do nebe za poslechu nejoblíbenější písničky, která se mi zaryla silně za nehty, pozoruju svět který se kolem mě toulá rychlostí blesku a já přitom nejsem jeho součástí. "A tak při mně stůj,s černou slzou na řasách ...." Ta písnička mi mluví přímo z prázdné duše, která mě táhne ke dnu. Nebo možná,že ani ne ta duše, ale ten člověk. Člověk, kterýmu jsem se oddala celym tělem i tou pitomou duší. Člověk, který se na mě pořád usmíval a teď už jeho úsměvy nepatří mě ... Kluk pro kterého nejsem nic než jen stín, který okolo něj chodí a netuší vůbec že ještě pořád žije.

Začíná být tma a zima, cítím jak mým tělem prostupuje chlad. Je jen otázka, jestli je chladnější ten vítr který mi cuchá kaštanové vlasy nebo moje srdce rozdrcené na kusy. Celou dobu mi hlavou vrtá , proč se vše muselo stát. Vlastně ani nemám kam jít. Nemám se kam vrátit. Vzdala sem se naprosto všeho, včetně snů, které pro mě byly záchytné body v tohle životě. Všechno je pryč. I on. Jeho úsměvy, pohledy, jeho nádherný oči a hebkou dlaň si užívá dávno jiná ...
Vycházejí hvězdy , měsíc nádherně osvětluje park a kolem je slyšet jen zvuk projíždějícího metra a štěkot psů. Dívám se na hvězdy a vzpomínám jaké to bylo ještě před pár dny... Vždyť jsme byly tak šťastní a teď tu sedím a neví co bude dál. Proč nespadne jediná hvězda? Mám jen jedno jediné přání. Aby bylo vše jako dřív ... je jedno jestli s ním nebo bez něj.

Chci být zase ta veselá, cílevědomá holka která si jde za svým i přes mrtvoly a dosáhne toho cíle i kdyby to mělo být za několik let,ale dosáhla všeho ..... Měsíc mi svítí do obličeje , má na sobě tmavší fleky, vypadají jako krev. Asi červánky napadne mě.. zítra bude asi pěknej vítr. Zabalim se do mikiny a přičichnu si k její vůni. Je ještě cítim jeho vůní, když mě objímal, jsou v ní vzpomínky na chvíle kdy jsme vedle sebe ležely na dece a smály se spolu. Najednou mě ze snu vytrhne chichotání. Když se otočím, vidím dvojici,která je mi dobře známá. Jdou vedle sebe, on jí objímá, na každém kroku ji líbá a tváří se oba neuvěřitelně šťastně. V tu chvíli se mi spustí vodopád slz z očí,ale nemůžu je od nich odtrhnout. Nemusím se schovávat... kolem mě je už tma, jsem daleko od cesty s lampami. Srdce mi skáče bolestí až do krku a mám pocit, že se mi zhroutí půda pod nohama. Počkám až zajdou za roh a chci se rozeběhnout co nejdál od nich. Nejde to. Nohy mi zdřevěněly tou nesnesitelnou bolestí a šokem , tělo mě neposlouchá, chce se mi vyběhnout na nejvyšší kopec který tu je a křičet... Nic neříkat...jen křičet a vyřvat tu bolest ze sebe i ze světa.

Nejradši bych se za nima rozeběhla a vydrápala jim oboum oči aby věděly jak moc to bolí. A i to by bylo moc málo. Z posledních sil se doplazím na kopec ze kterého vidím stovky paneláků a světýlek. Už nemůžu ani chodit, ani dýchat, ani žít. Dívám se na silnici,která vede pod kopcem a sednu si nebezpečně blízko kraje. Podívám se na mobil a tam není ani jedna jediná sms. Nic co by znamenalo,že mu na mě záleží. Přes uslzené oči skoro nevidím před sebe, obraz se mi chvěje a světýlka mám dávno rozmazaná do podoby hvězdiček. Nenávidím ho jak jen je to možný. Proklínám ho jak jen to jde, jeho i jí. Zatínám zuby a nehty zarývám do hlíny, křičím bolestí která se nedá už unést a chci aby to všechno byl jen sen ze kterého se probudím a nebudu už nic cítit. Najednou cítím jak mě někdo obejme, dá mi pusu a říká mi "Miluju tě vždycky budu" jenže když se vzpamatuju, nikdo tady není, jsou to jen halucinace z bolesti, podívám se před sebe a vidím ho tam. Usmívá se na mě a jeho oči mě spalují na popel. Natáhne před sebe ruku a čeká až mu podám tu svojí. Jako omámená se zvednu a chci ho obejmout a jednou padám do prázdna. Cítím jen tvrdý náraz o silnici.
Zvednu se a vidím auta jak troubí , zastavují a lidi z nich se hrnou k dívce ležící na silnici. Sleduju jak jí oživují ,ale na všechno už je pozdě. Zemřela. Zabilo jí to, že se zamilovala možná až moc silně a on to neviděl. Nevážil si jí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama