Září 2013


Nekonečný příběh 7 část.

14. září 2013 v 13:14 | Debris |  Příběhy
Zbytek dne trávím uplně stejně jako ráno. Jen s tím rozdílem, že sebou plácnu na spacák na trávník , opaluju se a pustím si písničky na mobilu. Je mi v tu chvilku o něco maličko líp a jak ležím se zavřenýma očima,povede se mi usnout.
Když se probudím, pálí mě celý tělo. No super, zas budu vypadat jak pavián. Přesunu se i s věcma do pokoje a snažím se si chvilku krestli, jenže se mi pěkně motá hlava a zvedá se mi žaludek. V tu chvilku se mi rozehraje mobil a Lukyn mi oznámí, že někde uplně za Plzní a ještě dál .. Asi o deset minut později na mě zaklepe jeho kamarád, že pro Lukáše jede, tak jestli nechci jet taky. Představí se mi jako Honza. Sednu do auta a jede se. Celou dobu se pokouší navázat nějaký rozhovor na jakékoli téma, jenže já nespolupracuju. A tak celou cestu telefonuje s různýma lidma a já sleduju kudy jedeme a poslouchám svoje oblíbený písničky.


Nekonečný příběh 6 část

13. září 2013 v 15:47 | Debris |  Příběhy
Po vystřzlivění si člověk většinou uvědomí co dělal za blbosti. Do čeho jsem se to zas uvrtala? Jít do něčeho jen tak z hecu a ještě ke všemu, když sem byla na mol. Joo to se mi zas jednou něco povedlo. Na Ondru jsem myslela čím dál víc. Co asi dělá a s kym... Ale ta nenávist a bolest byla silnější než já.


První rozhovor

12. září 2013 v 23:52 | Debris
Nedávno,když jsem se příšerně nudila, můj kamarád mi poslal odkaz na svojí stránku na Bandzone.cz, že si mám poslechnout jak zpívá. A tak jsem si řekla, že mi to nic neudělá,když si to poslechnu. Hodně mě to zaujalo, nikdy bych do Ríši neřekla, že dokáže takhle skládat a zpívat. Do toho hlasu jsem se zamilovala a začala jsem se o něj v tomhle směru zajímat.
Rozhodla jsem se pro Vás s ním udělat rozhovor. Vím, že má své fanoušky a rozhodně si je zaslouží =)

Jmenuje je Richard Vágner, je to fajn kluk, kterej ví co od života chce a jde si za tím. Na rozdíl od jiných "hvězdiček" není namyšlenej. Když může, pomůže. Je to skvělej kamarád se srdcem na správném místě =) ostatně… posuďte sami =) …Poslechnout si ho můžete na jeho stránce http://bandzone.cz/richie

----> richie0712@seznam.cz

Nekonečný příběh 5 část

12. září 2013 v 15:15 | Debris |  Příběhy
Mam sevřenej žaludek, když si vzpomenu na to jak mi bylo..co všechno jsem snášela dennodenně, jen protože jsem pořád doufala, že všechno bude zase fajn. Vždycky jsem si myslela, že jsem pro něj na prvním místě. Vlastně jsem mu ani nikdy neřekla svoje pocity jaký mám, nemluvila jsem s ním o tom. Vždycky jsem se akorát nafoukla a nemluvila. Dneska nevím jak jsem taková mohla být. Den před rozchodem jsem si zajela k babičce pro svojí fenku Barunku. Je to pražský krysařík s hnědou srstí a kouzelnýma očkama. Pokaždé,když mě vidí, skáče jak divá. Byla jsem ráda, že s ní zase můžu trávit čas, kvůli Ondrovi jsem na ní kašlala, věnovala jsem se věčně jen jemu. Pozorovala jsem jí,když usnula na posteli, na velkém plyšovém psovi, kterého jsem od něj tenkrát dostala. Jeli jsme na chapulu a v Děčíně v tescu mi ho jen tak vzal ... Ale zpět k Barunce. Když tam na něm tak ležela, říkala jsem si, že přece jen je tu někdo, kdo mě miluje. Někdo pro koho znamenám hodně a je vděčný za každou chvilinku semnou ...


Nekonečný příběh část 4.

11. září 2013 v 23:01 | Debris |  Příběhy
Otevřu oči a už se usmívám.. leží vedle mně ... Přitulím se k němu a mám pocit, že nepotřebuju nic jiného, že mi zkrátka nic nechybí. Když mě obejme kolem ramen, tak to už rovnou lítám v jiných sférách. Ale vždycky, když jsem šťastná a lítám na obláčkách, uvědomím si tu krutou realitu..Že už prostě není můj a šance, že by se ke mně chtěl vrátit je reálná asi tak jako fakt, že já někdy budu studovat vejšku. Prostě blbost.


Nekonečný příběh 3 část.

10. září 2013 v 23:27 Příběhy
Celej muj týden probíhá tak, že se v noci prohrabuju fotkama, jdu spát kolem šesté ráno a vztahu ve čtyři odpoledne. Ještě chvilku vydržim dumat u okna a civím na kapky deště, jak se prohání ledovým větrem a padají na zem, tam se rozprsknou a za nima další a další .... Nechápu,že vydržim hodinu stát u okna. Vlastně nechápu už vůbec nic.
Zasednu k počítači a jdu si pustit svůj oblíbený seriál "Berlín Berlín". Moc lidí ho nezná,ale mě nejvíc dostal.
Dneska jsem vážně dost protivná, že bych kousla do zadku sama sebe. Začne mi být hrozně smutno. V celém baráku nikdo není, nikdo mě nepřijde navštívit, hlava mě bolí ... A tak mi nezbývá nic jiného než se zvednout a jít uklízet. To dělám poslední dobou hodně často.


Nekonečný příběh 2 část.

9. září 2013 v 16:11 | Debris |  Příběhy
Fuj, když si vzpomenu o čem se mi zdálo ... Normálně jsem lítala s někým na hřbitově, ale nebyl to normální hřbitov, byl takovej.. mystickej...s někým sme se snažily dostat dovnitř do kostela, vůbec nevím co to mělo znamenat ,ani s kým jsem běžela. Divný bylo,že ten hřbitov nebyl vubec strašidelnej, ale takovej...hezkej.. Plnej neonovejch světýlek, byl tam i nějakej zářivej kočár a všude kolem duše.. Zaběhli jsme do těch katakomb a pak jsem vylítla do sedu. Když jsem si uvědomila že se mi zdálo o duchách, šel mi mráz po zádech. Říká se, že o kom se ti zdá, ten je s tebou... No.. Tak to by bylo hezký teda. Byla jsem ráda,že se mi na chvilku povedlo usnout. Posledních půl roku trpím nespavostí. Někdy neusnu třeba tři dny.. Před rokem se mi dokonce stalo, že jsem neusnula celej týden a to jsem myslela, že to je muj konec. Byla jsem totálně bez energie, byla jsem ráda,když jsem byla schopná vstát z postele, nepomohl ani prášek na spaní, měla jsem mikrospánek,ale naplno jsem neusnula..


Nekonečný příběh 1.část

7. září 2013 v 23:47 | Debris |  Příběhy
Někdy jsou chvíle kdy si říkám že bych tu radši nebyla. Prožívat pořád to samé dokola, věčně se s někým hádat, přijít o práci, začínat všude od znova.. Už mě to nebaví. Celkově si říkám že by snad bylo i líp těm co jsou kolem mě. Jen tak si v tiché noci na zastávce a čekám na autobus. Dívám se na nebe a na tvář mi padají lehce chladivé kapky deště a hlavou se mi honí milion věcí. Většinou jsou to jen samé otázky. Proč se všechno stalo, proč to tak je a proč to nejde jinak. V životě jsem si nemyslela, že mě rozchod položí takhle na lopatky..

Čokoládová vášeň

2. září 2013 v 8:30 | Debris |  sladkosti

125 ml mléka
75 ml smetany
1 vanilkový lusk nebo 1 vanilkový cukr
1 mléčná čokoláda, nebo jakou máte rádi
1 lžička cukru