Vtipy

12. dubna 2012 v 17:27 |  články

Vlk se topí a volá na Karkulku: "Vytáhni mě!"
"Jo a ty mě sežereš!"
"Nesežeru!"
Vlk odpřisáhne, Karkulka ho vytáhne z vody za ocas, vlk se změní na krásného prince se slovy: "Děkuji, a snad bys mohla ten můj ocas už pustit!"

Královna má tři dcery a nakáže jim: "Jděte všechny tři nahoru do svých pokojů a nedělejte moc hluku, čeká tam na vás překvapení."
Dívky odejdou. Uplyne třicet minut a královna jde zkontrolovat pokoje. Z prvního se ozve pláč. Královna otevře dveře a tam na posteli sedí dcera a stěžuje si: "On ho měl tak malého, až to bolelo!"
Z druhého pokoje se ozve smích. Královna vejde a tam na posteli sedí druhá dcera a říká matce: "On ho měl tak velkého, až to šimralo!"
Z třetího pokoje se ozve burácení, hromy a blesky. Třetí dcera sedí na posteli a vypráví matce: "On byl slepý a píchal do zásuvky!"

Jede Trabant po dálnici a najednou mu dojde benzin. Řidič zastaví a čeká, až ho někdo vezme do vleku. Zastaví mu řidič se škodovkou 120 a chvíli ho vleče. Po chvíli se však na škodovce něco porouchá a musí také zastavit.. Po chvilí čekání zastaví řidič s Volvem, zhodnotí situaci a říká: 'Jak to tak vidím, tak Vás klidně vezmu na lano oba dva.' Řidič Trabantu jen jemně poznamená: 'Ale kdybyste jel moc rychle, tak já na vás zatroubím, a vy zpomalíte, ano?' 'Spolehněte se', odvětí řidič Volva. Tak tedy vyjedou. Na dálnici u radaru, kolem kterého právě projeli, šťouchne jeden policista podřimujícího kolegu a s vyjeveným obličejem se ho ptá: 'Viděl si to?' Druhý odpoví 'Ne.' 'Představ si,že tu teď projelo Volvo stoosmdesátkou!' 'No a? Kvůli tomu mě snad nemusíš budit.' 'No jo, ale za ním jela uplně stejnou rychlosti škodovka sto dvacítka!' 'Fakt, jo?' 'A to ještě není všechno: Za nima lítal trabant od jedný strany silnice ke druhý a troubil, že je chce předjet!'

Žily, byly tři kůzlátka a máma koza. Jednou se máma koza rozhodla, že půjde na nákup a s malými kůzlátky si dohodla heslo: "Polib mi cecík."
Tak máma koza odešla a za chvilku přišel vlk a prosil je, ať mu odemknou dveře, ale kůzlata nic. Za malou chvilku přišla koza, že si zapomněla peněženku, tak se vlk schoval a poslouchal, jaké je heslo. Když koza odešla, vlk přišel znovu ke dveřím a povídá: "Kůzlátka, otevřete mi, heslo je: Polib mi cecík!"
A kůzlata na to: "A ty nám polib prdel, my máme kukátko!"

Americký námořník prochází jedoucím vlakem a marně hledá volné místo. Pouze v jednom kupé zahlédne dobře oblečenou, důležitě se tvářící francouzskou paničku, která má na sedadle vedle sebe položeného malého pudla.
Námořník se dámy zeptá:
"Madam, mohl bych se posadit na toto místo?"
Francouzka na námořníka ani nepohlédne, jen pokrčí nos, sešpulí rty a pisklavým hlasem pronese:
"Vy Američani jste tak nevychovaní. To sedadlo přece patří mé malé Fifince!"
Mariňák se zatváří zklamaně, ale přesto projde celý vlak ještě jednou. Opět marně. Vrátí se tedy do kupé s Francouzkou a jejím psíkem a otáže se znovu:
"Madam, nezlobte se, potřeboval bych se posadit. Mám za sebou dlouhou cestu a opravdu jsem velmi unavený."
Dáma si odfrkne:
"Nejenže jste vy Američané nevychovaní, vy jste také nesmírně arogantní!"
Po této odpovědi to už Američan nevydrží, popadne pudla a vyhodí jej otevřeným oknem ven.
Madam začne ječet:
"Co si to dovolujete, vy násilníku?! Okamžitě zachraňte mou Fifinku nebo na vás zavolám stevarda! Já vás předám policii, dostanete trest smrti!"
Jakmile dáma nabírá po chvíli ječení dech k dalším výkřikům, ozve se anglický džentlmen sedící v rohu kupé a distingovaně říká:
" Pane, vy Američani máte sklon dělat věci naprosto opačně. Nejenže držíte vidličku v jiné ruce a jezdíte po nesprávné straně silnice, ale teď jste dokonce vyhodil z vlaku nesprávnou čubku."

Sejdou se dva chlapi na záchodě u mušlí. První se závistivě dívá na toho druhého. Ten druhý se ho zeptá: "Chceš mít taky tak velkýho ptáka?"
První přikývne.
"Tak běž za město k prvnímu dubu u cesty vlevo, tam je žabička, tý se zeptáš, jestli tě chce za muže, ona řekne, že ne a hned budeš mít o pět čísel delšího."
Tak chlap běží za město k prvnímu dubu. Najde tam žabičku.
"Žabičko, vezmeš si mě?"
"Ne," odpoví žába.
Chlap utíká domů a tam žasne. Má ho o pět centimetrů většího. Druhej den tam jde teda znova.
"Žabičko, vezmeš si mě?"
"Ne," odpoví žába.
A zase mu o pět centimetrů vyroste. Chlap jásá: "Ještě pět a bude ze mě správnej kanec."
Tak jde zase k dubu a ptá se: "Žabičko, vezmeš si mě?"

A žába odpoví: "Kurva, jsi snad hluchej? Ne, ne, ne, ne, ne a ještě jednou NE!"

Jde Pikatchu po cestě a říká si: "Pikatchu, pikatchu..."
Zakopne o kámen a povídá: "Napitchu, dopitchi - kurňa, jak to bylo?!"

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama